• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Rosemarie ★★★, Lago di Ledro

Itálie, Lago di Ledro-Trentino, Lago di Ledro

Ubytování v Itálii, Lago di Ledro
Číslo objektu: IT2725.370.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.526,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům na 2 podlažích, částéčně renovovaný v roce 2013, moderní a útulné zařízení: 1x velký pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Vstup na terasu. V horním patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj, 1x pohovka a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Jídelna. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/bidet/WC. Topení (extra). 2x terasa. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na jezero. K dispozici: pračka. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování v Itálii, Lago di Ledro

Informace o domě (rezidenci)

Rodinný dům 'Rosemarie'. 1 km od centra Pieve di Ledro, 1 km od centra Molina di Ledro, ve svahu, 200 m od jezera, nutno přejít silnici. K dispozici pouze pro Vás: gril. Cesta se schodištěm (60 schodů) k domu. Parkovací místo (2 x) na pozemku. Travnatá pláž 200 m (malý). Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Lago di Ledro:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Male jezero Ledro lezi v nadmorske vysce 660 m, v krasne horske scenerii, 10 km zapadne od Riva del Garda. Idealni pro pesi turistiku a vylety vsemi smery (Venice, Verona, Dolomity, jezero Garda). Plachteni, windsurfing, plavani a rybareni v jezere. Pieve di Ledro je prijemne rekreacni misto na severnim pobrezi jezera se vsemi nutnymi potrebami jako jsou obchody, restaurace, banka.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme