• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Cjasa Mario Fantin ★★★, Lago di Barcis

Itálie, Dolomity, Lago di Barcis

Ubytování v Itálii, Lago di Barcis
Číslo objektu: IT3878.360.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.161,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt, prostorné, částéčně zkosený, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Malá, otevřená kuchyně (2 indukční varná deska), malý jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: otevřený velký obývací pokoj/ložnice zkosený se střešní okno, 1x lůžko, 1x pohovka a TV (plochá obrazovka). 1x zkosený velký pokoj se střešní okno, 2x lůžko a 1x dvoulůžko. Parketové podlahy. Výhled na město.
Ubytování v Itálii, Lago di Barcis

Informace o domě (rezidenci)

Stylový komfortní dům 'Cjasa Mario Fantin', 4-podlažní. V centru obce Bercis, slunná poloha, 200 m od jezera, 15 km od sjezdovek, na ulici. V domě: ústřední topení. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket 200 m, restaurace, bar, kavárna 100 m, jezero ke koupání 'Barcis' 200 m. Golfové hřiště (18 jamek) 23 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 1 km, cyklistická stezka 1 km. Atrakce v blízkosti: Parco Naturale Dolomiti Friulane, Riserva Naturale Forra del Cellina. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Piancavallo 15 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Lago di Barcis:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 409 m n.m.
Malá horská vesnice s 255 obyvatel, na jihu regionu přímo u jezera, v údolí, jižní orientace s pěkným výhledem. V obci: supermarket, pošta, banka, restaurace, bar. Doprava letadlem: letiště TREVISO (TSF), 100 km.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Kánoe. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Piancavallo, 15 km. Horské dráhy. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bruslařská hala. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme