• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Cjasa Ustin ★★★, Lago di Barcis

Itálie, Dolomity, Lago di Barcis

Ubytování v Itálii, Lago di Barcis
Číslo objektu: IT3878.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.155,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 65 m2 na 2 podlažích v 2. patře, prostorné a světlé, částéčně zkosený, úplně renovovaný v roce 2012, pěkné zařízení se dřevem: otevřený obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Dřevěné podlahy. Pěkný výhled na jezero, na hory a do údolí.
Ubytování v Itálii, Lago di Barcis

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, stylový dům 'Cjasa Ustin', 3-podlažní, renovovaný v roce 2012. 5 byty v domě. V obci Barcis, klidná, slunná poloha, 100 m od jezera, 15 km od sjezdovek. Společné: pozemek, zahrada. Gril. V domě: lyžárna, ústřední topení. Výměna povlečení denně (navíc- extra). Výměna ručníků denně (navíc- extra). Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo na pozemku, veřejné parkoviště na ulici. Supermarket 300 m, restaurace 100 m, bar, kavárna 50 m, jezero ke koupání 'Barcis' 100 m. Golfové hřiště (18 jamek) 23 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 1 km, cyklistická stezka 1 km. Atrakce v blízkosti: Parco Naturale Dolomiti Friulane, Riserva Naturale Forra del Cellina. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Piancavallo 15 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Lago di Barcis:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 409 m n.m.
Malá horská vesnice s 255 obyvatel, na jihu regionu přímo u jezera, v údolí, jižní orientace s pěkným výhledem. V obci: supermarket, pošta, banka, restaurace, bar. Doprava letadlem: letiště TREVISO (TSF), 100 km.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Kánoe. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Piancavallo, 15 km. Horské dráhy. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bruslařská hala. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme