• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Arcola ★★★, La Spezia

Itálie, Ligurie Riviera Levante & Cinque Terre, La Spezia

Ubytování v Itálii, La Spezia
Číslo objektu: IT5110.400.4

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.571,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 100 m2, v přízemí, komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a jídelní stůl. Otevřená nika, 1x francouzské lůžko. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Plynové topení (extra). Zahradní nábytek, gril. Pozor prosím: byt orientace do dvora.
Ubytování v Itálii, La Spezia

Informace o domě (rezidenci)

Arcola 8 km od La Spezia: Velký třígenerační dům 'Arcola', obklopen poli a vinicemi. 1.5 km od centra Arcola, klidná, slunná poloha ve svahu, 3 km od moře, ve slepé ulici. Společné: pozemek 500 m2 (oplocený), terasovitá zahrada, 300 m2. 2 km dlouhý, úzký příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Obchod 1.5 km, potraviny 1.5 km, supermarket 1.5 km, autobusová zastávka 2 km, písečná pláž 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí ve stejném domě. Majitel vlastní psa. V zahradě je kůlna s velkým stolem pro hosty. 2 km od domu je zastávka rychločlunu, odkud lze dosáhnout Riomaggiore (Cinque Terre) 10 km, La Spezia 7 km a Lerice 12 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, La Spezia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Hlavní místo provincie na nejzazším východě ligurského pobřeži. Město je utvářeno starou částí města středověkého původu, kterou ovládá moderní části města. Ideální výchozí bod pro nádherné výlety do Cinque Terre, do Portovenere nebo do Lunigiana.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme