• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Moyes ★★, La Salle

Itálie, Valle d'Aosta, La Salle

Ubytování v Itálii, La Salle
Číslo objektu: IT3018.200.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.482,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt v 1. patře: velký obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, jídelní kout a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x malý pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Balkon. Výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Itálii, La Salle

Informace o domě (rezidenci)

2 km od La Salle: Stylový vícegenerační dům 'Moyes', 1'001 m n.m., 3-podlažní. Osada Moyes 15 km od centra Courmayeur, 19 km od centra La Thuile, vyvýšená poloha, 15 km od sjezdovek. Společné: zahrada. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Cesta se schodištěm k domu. Garáž 100 m. Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace 2 km, termální bazén 'Terme di Pré-Saint-Didier' 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, La Salle:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá obec mezi Courmayeur (7 km) a Aosta (24 km) na levé straně údolí. La Salle je ideální pro výlety do postranních údolí Valle d'Aosta, La Thuile, Val Grisenenche, Val Rheme, Val Savarenche nebo Val di Cogne. Zimni sport v Courmayeur a Aosta.

informace pro letní ubytování

.

informace pro zimní ubytování

Obec La Salle na 1.000 m n.m., pouze 10 km od obou největších lyžařských oblastí údolí Aosta, Courmayeur, 10 km a la Thuile, 16 km. La Thuile je spojena s francouzskou lyžařskou oblastí La Rosiere, tvoří spolu celkem 140 km preparovaných sjezdovek se 30 sportovními dráhami, vedoucími do výšky 2.642 m n.m. K dispozici je také 14 km běžkařských drah.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme