• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Costa del Capitano ★★★★★, Ischia

Itálie, Ischia/Capri/Procida, Ischia

Ubytování v Itálii, Ischia
Číslo objektu: IT5980.800.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 72.305,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Il Castello di Poppa', 2-pokojový byt 67 m2, v přízemí, světlé, úplně renovovaný v roce 2014, osobité zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, k bazénu. 1x velký pokoj s dvoulůžkem, vířivou vanou a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, 4 indukční varná deska). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem. Velké zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře, na krajinu a na pobřeží. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování.
Ubytování v Itálii, Ischia

Informace o domě (rezidenci)

Sant'Angelo: Útulné, luxusní rekreační středisko 'Costa del Capitano', obklopen stromy a poli. 10 byty v rezidenci. Klidná, slunná poloha, 50 m od moře, 50 m plaz, přímý přístup na pláž, v zeleni. Společné: pěkná, udržovaná zahrada (oplocená) s rostlinami a květinami, bazén nepravidelného tvaru (19.04.-15.10.). Venkovní sprcha, tenis (1 x pískový povrch) (extra). K dispozici pouze pro Vás: louka k odpočinku, pěkná zahrada k relaxaci. Whirlpool, zahradní sezení, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: recepce, snídaňová místnost, Wireless LAN [WLAN]. Úklid na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání (extra). Parkovací místo. Obchod, supermarket 500 m, kamenitá pláž 'Sant'Angelo' 1 km. Sportovní přístav 1 km. Atrakce v blízkosti: Sant'Angelo 1 km, Giardini Poseidon 4 km, Ischia ponte 4 km, Capri, Napoli e Penisola Sorrentina, Costiera Amalfitana. Hlídaná rezidence. Rezidence s elektricky ovládanou branou. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Ischia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Idylické, kouzelné termální lázně, lázně pro léčbu dýchacích cest a lázeňské centrum. V obci: pekařství, pošta, banka, restaurace, diskotéka, noční klub, folklórní večery, kino, pamětihodnosti, solárium, léčebné kúry, thalassoterapie.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Oblázková pláž. Skalnatá pláž. Potápění. Tenis. Rybaření.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme