• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Le Sante Marie ★★★, Impruneta

Itálie, Florencie a okolí, Impruneta

Ubytování v Itálii, Impruneta
Číslo objektu: IT5280.930.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.262,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Luna', 2-pokojový byt 60 m2, v přízemí, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Zahradní nábytek. Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromé, vybavené vnější prostředí ve společné zahradě.
Ubytování v Itálii, Impruneta

Informace o domě (rezidenci)

Le Sante Marie: toto malé zařízení v obci Impruneta, ve Falciani, několik kilometrů od Greve, je zároveň branou do oblasti Chianti Classico. Oba byty jsou renovované a pečlivě zařízené majitelem, který obývá sousední dům. Klidná poloha, ideální na odpočinkovou dovolenou. S. Casciano Val di Pesa s obchody a restauracemi cca 5 km, Florencie 11 km. Dobrý výchozí bod na poznávání okolí díky dálnici (5 km) a rychlostní silnici (2 km). Oba byty lze také pronajmout společně. Prostor před vchodem nabízí přístup k oběma bytům, které mají soukromé vnější prostředí (také soukromá parkoviště). Mimoto mohou hosté používat také společnou prádelnu. Dům 'Le Sante Marie', renovovaný, obklopen stromy. 5 km od centra San Casciano Val di Pesa, 11 km od centra Firenze, 16 km od centra Greve in Chianti, ve slepé ulici. Společné: zahrada 200 m2 (oplocená). Gril. K dispozici pouze pro Vás: zahradní nábytek. V domě: ústřední topení, pračka (společné). Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny 500 m, restaurace 400 m, autobusová zastávka 500 m, nádraží 15 km, koupaliště 5 km. Golfové hřiště 7 km, tenis 5 km, jízdárna 5 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Impruneta:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 275 m n.m.
Nachází se v kopcích Chianti mezi olivovými háji, vinicemi a lesy. Impruneta je známá výrobou keramiky. Na konci září zde slaví festival dell'Uva. Historická obec s 14'000 obyvatel, na vyvýšeném místě, dopravně výhodná, idilická poloha, 15 km jižně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme