• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Borgoverde ★★★, Imperia

Itálie, Ligurie Riviera Ponente, Imperia

Ubytování v Itálii, Imperia
Číslo objektu: IT1800.530.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.093,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, 1x vysunovací lůžko a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Koupelna nebo sprcha/WC. Klimatizace. Balkon nebo zahrada. Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu.
Ubytování v Itálii, Imperia

Informace o domě (rezidenci)

Velká rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'Borgoverde', obklopen stromy. 50 byty v domě. Ve čtvrti Porto Maurizio, 1 km od centra, vyvýšená poloha, oblast se slabým provozem, 1.2 km od moře. Společné: bazén (16 x 7 m, 01.05.-30.09. bazén otevřen 09:00-18:00). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. V rekreačním zařízení: recepce, bar, internetová kavárna, fitness, solárium. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny, restaurace, bar 600 m, nádraží 'Imperia Porto Maurizio' 700 m, písečná pláž 1.2 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Imperia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Imperia je pobřežním městečkem které sestává ze staré části města Porto Maurizio na předhůří a z Oneglia. Rozprostírá se na výběžcích maritinských Alp což způsobuje jak v létě tak i v zimě podnebí přiměřené až mírné (přes 3000 hodin slunečního svitu v roce). Pozoruhodné je námořnické museum, třetí největší v Evropě měřeno podle počtu nalezíšť. V Imperia se ktomu ještě uskutečňují dvě jedinečná setkání svého způsobu - Yacht d'Epoca a Vele d'Epoca, dva předpoklady které spojují nejkrásnější a nejšlechetnější 'Herren der Meere' (pány moří) (plachetnice z konce 19. století) na nábřeží (Calata Anselmio). Ideálnídopravní spojení. Palmové a magnoliové aleje, pole karafiátů a růží, parková zařízení. Mnoho možností zábavy. Škola plachtění a vodních sportů, také pro děti. Přístav jachet, jezdectví, tenis, minigolf, bazény, vodní lyžování. San Remo 21 km. Známé město. Veškeré služby v místě.

informace pro zimní ubytování

Stěny chaty jsou jednoduché. Vytápění horkým vzduchem pouze v přízemí. Bojler na 80 litrů.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme