• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Villa Giada ★★★, Imperia

Itálie, Ligurie Riviera Ponente, Imperia

Ubytování v Itálii, Imperia
Číslo objektu: IT1800.400.7

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.111,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Margherita', 2-pokojový byt 30 m2, účelné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Topení, klimatizace. Malý balkon nebo zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu.
Ubytování v Itálii, Imperia

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'Villa Giada'. 50 byty v domě. 4 km od centra Imperia, slunná poloha na kopci, 3 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek 18'000 m2 s květinami a stromy, bazén (80 m2, hloubka 20 - 230 cm, 15.04.-15.10.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], herní místnost, prádelna (extra), půjčovna jízdních kol. Snídaně na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Supermarket 1 km, písečná pláž 3 km oblázková pláž 2.3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Animace v sezóně. Dálnice 400 m od domu. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rezidence sestává z 2 patového domu a z malých řadových domků, celkem 40 bytů.Klientům je k dispozici bazén rozdělený na 3 části, celkem 90 m2: dětský bazén (cca 20 m2, hloubka max. 60 cm), bazén pro dospělé (61 m2, hloubka 160 cm), třeti masážními tryskami (8 mist k sezení, 9 m2). Rezidence ma male hriste pro fotbal, basketbal (exta), minigolf. Byty mají balkón nebo zahradu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Imperia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Imperia je pobřežním městečkem které sestává ze staré části města Porto Maurizio na předhůří a z Oneglia. Rozprostírá se na výběžcích maritinských Alp což způsobuje jak v létě tak i v zimě podnebí přiměřené až mírné (přes 3000 hodin slunečního svitu v roce). Pozoruhodné je námořnické museum, třetí největší v Evropě měřeno podle počtu nalezíšť. V Imperia se ktomu ještě uskutečňují dvě jedinečná setkání svého způsobu - Yacht d'Epoca a Vele d'Epoca, dva předpoklady které spojují nejkrásnější a nejšlechetnější 'Herren der Meere' (pány moří) (plachetnice z konce 19. století) na nábřeží (Calata Anselmio). Ideálnídopravní spojení. Palmové a magnoliové aleje, pole karafiátů a růží, parková zařízení. Mnoho možností zábavy. Škola plachtění a vodních sportů, také pro děti. Přístav jachet, jezdectví, tenis, minigolf, bazény, vodní lyžování. San Remo 21 km. Známé město. Veškeré služby v místě.

informace pro zimní ubytování

Stěny chaty jsou jednoduché. Vytápění horkým vzduchem pouze v přízemí. Bojler na 80 litrů.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme