• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu ★★★, Imperia

Itálie, Ligurie Riviera Ponente, Imperia

Ubytování v Itálii, Imperia
Číslo objektu: IT1800.325.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.473,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 60 m2, v přízemí, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Terasa. Zahradní nábytek, gril. Výhled do údolí. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Ubytování v Itálii, Imperia

Informace o domě (rezidenci)

Starý, útulný vícegenerační dům 160 m n.m.. Osada Costa d'Oneglia 3 km od centra Imperia Oneglia, oblast se slabým provozem, 4 km od moře. Společné: zahrada s trávníkem a stromy. Příjezd 100 m od objektu. Veřejné parkoviště 100 m na ulici. Potraviny, bar 100 m. Marina 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Imperia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Imperia je pobřežním městečkem které sestává ze staré části města Porto Maurizio na předhůří a z Oneglia. Rozprostírá se na výběžcích maritinských Alp což způsobuje jak v létě tak i v zimě podnebí přiměřené až mírné (přes 3000 hodin slunečního svitu v roce). Pozoruhodné je námořnické museum, třetí největší v Evropě měřeno podle počtu nalezíšť. V Imperia se ktomu ještě uskutečňují dvě jedinečná setkání svého způsobu - Yacht d'Epoca a Vele d'Epoca, dva předpoklady které spojují nejkrásnější a nejšlechetnější 'Herren der Meere' (pány moří) (plachetnice z konce 19. století) na nábřeží (Calata Anselmio). Ideálnídopravní spojení. Palmové a magnoliové aleje, pole karafiátů a růží, parková zařízení. Mnoho možností zábavy. Škola plachtění a vodních sportů, také pro děti. Přístav jachet, jezdectví, tenis, minigolf, bazény, vodní lyžování. San Remo 21 km. Známé město. Veškeré služby v místě.

informace pro zimní ubytování

Stěny chaty jsou jednoduché. Vytápění horkým vzduchem pouze v přízemí. Bojler na 80 litrů.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme