• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Casa Rossa ★★★, Imperia

Itálie, Ligurie Riviera Ponente, Imperia

Ubytování v Itálii, Imperia
Číslo objektu: IT1800.320.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.000,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Giallo', 3-pokojový byt 65 m2, v přízemí, stylové a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Malý balkon. Balkónový nábytek. Výhled do údolí. K dispozici: pračka. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Ubytování v Itálii, Imperia

Informace o domě (rezidenci)

Útulný vícegenerační dům 'Casa Rossa', 160 m n.m.. 3 byty v domě. Osada Costa d'Oneglia 3 km od centra Imperia Oneglia, oblast se slabým provozem, 4 km od moře. Společné: pozemek 40 m2 (oplocený). Zahradní nábytek, gril. Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny, bar, autobusová zastávka 200 m. Marina 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Imperia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Imperia je pobřežním městečkem které sestává ze staré části města Porto Maurizio na předhůří a z Oneglia. Rozprostírá se na výběžcích maritinských Alp což způsobuje jak v létě tak i v zimě podnebí přiměřené až mírné (přes 3000 hodin slunečního svitu v roce). Pozoruhodné je námořnické museum, třetí největší v Evropě měřeno podle počtu nalezíšť. V Imperia se ktomu ještě uskutečňují dvě jedinečná setkání svého způsobu - Yacht d'Epoca a Vele d'Epoca, dva předpoklady které spojují nejkrásnější a nejšlechetnější 'Herren der Meere' (pány moří) (plachetnice z konce 19. století) na nábřeží (Calata Anselmio). Ideálnídopravní spojení. Palmové a magnoliové aleje, pole karafiátů a růží, parková zařízení. Mnoho možností zábavy. Škola plachtění a vodních sportů, také pro děti. Přístav jachet, jezdectví, tenis, minigolf, bazény, vodní lyžování. San Remo 21 km. Známé město. Veškeré služby v místě.

informace pro zimní ubytování

Stěny chaty jsou jednoduché. Vytápění horkým vzduchem pouze v přízemí. Bojler na 80 litrů.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme