• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Monticelli ★★★, Gubbio

Itálie, Umbrie, Gubbio

Ubytování v Itálii, Gubbio
Číslo objektu: IT5517.16.5

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.497,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt v 1. patře, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kuchyňským koutem. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC. 1x pokoj, 2x lůžko. Sprcha/bidet/WC. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Gubbio

Informace o domě (rezidenci)

Statek patří ke 40 ha zemědělskému podniku s krásnou panoramatickou polohou s výhledem na nížinu a město Gubbio chalupa 'Monticelli', z 15. století, renovovaný. 5 km od centra Gubbio, klidná, slunná poloha na kopci. Společné: pozemek 1'000 m2, zahrada, bazén (5 x 9 m, hloubka 140 cm, 09.06.-15.09.). Příjezd (600 m přírodní cesta). Parkovací místo. Obchod 5 km, supermarket 5 km, restaurace 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Hosté mohou zakoupit zde vyráběné zemědělské produkty.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Gubbio:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Středověké městečko, na svazích Monte Igino, 40 km severo-východně od Perugia. Na příkrých, úzkých částečně se schody nahoru vedoucích silnicích s nádhernými plaláci, středověkými kostely, uměleckými ateliéry a malými obchody, které nabízejí vázy, talíře a další malované kameninové hrnčířské výrobky. Výletní možnosti do univerzitního města Perugia, nebo k jezeru Transimeno. Nádraží Fossato di Vico, cca 15 km, s dobrým železničním spojením do Říma.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme