• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Saragano ★★★, Gualdo Cattaneo

Itálie, Umbrie, Gualdo Cattaneo

Ubytování v Itálii, Gualdo Cattaneo
Číslo objektu: IT5570.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.215,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojová polovina dvojdomku v přízemí, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Topení. Velká terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Parkování u domu.
Ubytování v Itálii, Gualdo Cattaneo

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, stylový historický selský dům 'Saragano', renovovaný. 4 domy v komplexu 8 km od centra Collazzone, 10 km od centra Gualdo Cattaneo, 20 km od centra Todi, klidná, slunná, vyvýšená poloha, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: pozemek (oplocený), zahrada, dvůr, bazén (12 x 6 m, 01.06.-15.09.) s vnitřními schůdky. Ping-pong, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: společenská místnost s TV, přístup na internet, stolní fotbal, odkládací místnost na kola, slunná terasa. Kuchař na vyžádání. Polopenze na vyžádání (extra). Příjezd (500 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 4 km, restaurace 1 km, pekárna 3 km. Jízdárna 10 km. Známá jezera v okolí: Lago Trasimeno 50 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Prodej místních zemědělských výrobků. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Gualdo Cattaneo:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 400 m n.m.
Pěkné městečko v kopcovité krajině, kterou protéká řeka Tevere. Důležité kulturní centrum s četnými pozůstatky z etruské a románské doby. Historická obec s 16'000 obyvatel, na vyvýšeném místě, ve svahu, idilická poloha s pěkným výhledem, 45 km jižně od Perugia, 35 km severo-východně od Orvieto. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme