• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Rio Grande ★★, Grosseto

Itálie, Maremma Volterra, Grosseto

Ubytování v Itálii, Grosseto
Číslo objektu: IT5460.200.6

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.950,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, kuchyňským koutem a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/bidet/WC. Vstup na terasu. Terasa. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Grosseto

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná rezidence 'Rio Grande'. V obci Principina a Mare, 10 km od centra Grosseto, slunná poloha, 2 km od moře, 2 km plaz. Společné: zahrada, 2 bazény (01.06.-20.09.). Venkovní sprcha, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: restaurace, bar, přístup na internet, půjčovna jízdních kol. Parkovací místo na pozemku. Supermarket 2 km, nádraží 'Grosseto' 15 km. Golfové hřiště 20 km. Atrakce v blízkosti: Castiglione della Pescaia, Parco dell'Uccellina. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Grosseto:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město s 68'000 obyvatel, na jihozápadě regionu 12 km od moře, na rovině, 70 km jiho-západně od Siena. Veškeré služby v místě. Grosseto, hlavní město jižního Toskánska, přestože bylo ve válce silně poškozeno, zůstaly zachovány hradby ze 16. století.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme