• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Resselin ★★★, Gressan

Itálie, Valle d'Aosta, Gressan

Ubytování v Itálii, Gressan
Číslo objektu: IT3008.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.925,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt v přízemí, úplně renovovaný v roce 2010, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: soukromý vstup.
Ubytování v Itálii, Gressan

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, komfortní dvougenerační dům 'Resselin', renovovaný v roce 2010. Osada Resselin 600 m od centra Gressan, 3.5 km od centra Pila, 4 km od centra Aosta, slunná poloha, 4 km od sjezdovek. Společné: pozemek, zahrada (oplocená) s květinami. Zahradní nábytek. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, vytápění pouze od 15.10. do 15.04.. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny 300 m, supermarket 3 km, restaurace, autobusová zastávka 300 m, koupaliště 4 km, krytý bazén 4 km. Golfové hřiště 5 km, tenis 1 km, jízdárna 4 km, sedačková lanovka 3 km, kluziště 3 km. Pozor prosím: objekt ref.: IT3008.100.2 se nachází na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Gressan:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Hlavni misto udoli Aosta, centralne polozeny dopravni uzel, odkud je spojeni do vsech letnich a zimnich rekreacnich mist na upati italskych Alp (na pr. Mont/Blanc, Matterhorn, Monta Rosa a Gran Paradiso). Zeleznicni pripoj. Pozoruhodne jsou rimske pamatky a stare mestske hradby. Kino, nakupni stredisko, restaurace, tanecni lokaly/disko. Kryty bazen, kryte kluziste. Narodni park Gran Paradiso 20 km. Významné zimní sportovní středisko.

informace pro letní ubytování

V lete cetne vyletni moznosti do blizkych obci, jako St. Pierre, Arvier, Pila, Courmayeur, La Thuile. Tenis, mini-golf, plovarna.

informace pro zimní ubytování

Luzarska oblast Pila (70 km sjezdovek mezi 1.800 m a 2.700 m), dosazitelna v 18 minutach z centra obce, nebo pres 20 km silnice. Lyžařské středisko Pila, 20 km. Celkem 70 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Umělé kluziště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme