• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Bran ★★, Garda

Itálie, Lago di Garda, Garda

Ubytování v Itálii, Garda
Číslo objektu: IT2880.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.561,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Plynové topení (extra). Balkon 17 m2 nebo zahradní sezení. Balkónový nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Garda

Informace o domě (rezidenci)

Marciaga 3 km od Garda: Rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'Bran'. 34 byty v domě. Slunná, vyvýšená poloha, 3 km od jezera. Společné: velká zahrada 2 ha s trávníkem a stromy, bazén (20 x 8 m, hloubka 150 cm, 01.05.-30.09.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, pračka (společné, extra), půjčovna jízdních kol. Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, potraviny 1 km, restaurace 2 km, bar 2 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Garda:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Brenzone je příjemné letovisko na levém břehu jezera Garda. To se skládá z různých vesniček, z nichž některé jsou hned u břehu jezera a některé na svazích Monte Baldo. Tyto vesnice jsou rozmístěny podél Riviera degli Olivi, jižně od Malcesine. Voda je zde průzračná, malebný venkov vyzývá turisty k návštěvě okolních kopců s olivovými háji.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme