• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Tenuta Nucci ★★★★★, Gallipoli

Itálie, Puglia, Gallipoli

Ubytování v Itálii, Gallipoli
Číslo objektu: IT6770.800.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 8 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 105.065,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Tenuta Nucci', 8-pokojová vila 400 m2 na 2 podlažích, starožitné a luxusní zařízení: 3x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/bidet/WC. Velký obývací pokoj, TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na zahradu. Velká jídelna. Vstup. Velká kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl, umyvadlo a WC zvlášť. Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení. WC zvlášť. V horním patře: (venkovní schodiště) 2x velký pokoj s dvoulůžkem s panoramatickým oknem v kazdem pokoji, sprcha/bidet/WC. Vstup na terasu. 2x velká terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Itálii, Gallipoli

Informace o domě (rezidenci)

Nardò 15 km od Gallipoli: Velká, luxusní, historická vila 'Tenuta Nucci', renovovaný v roce 2009, obklopen stromy, loukami, poli a vinicemi. Klidná, slunná poloha, 15 km od moře, na ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená) s rostlinami a květinami, louka k odpočinku, bazén (16 x 8 m, 01.05.-30.10.). Venkovní sprcha, pergola, zahradní nábytek, gril. V domě: klimatizace. Výměna povlečení 1x týdně. Kuchař na vyžádání (extra). Donáška pečiva, donáška nápojů, doručovací služba tiskovin a snídaně na vyžádání (extra). Parkovací místo (5 x). Pozor prosím: hlídání dětí možné (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Gallipoli:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Přístavní městečko s 17 000 obyvateli na krásném místě na skalnatém ostrově v zátoce Tarent, spojený mostem s moderním předměstím na pevnině. 25 km jižně od Lecce. Jezero ke koupání Lido Santa Maria al Bagno je 12 km na sever, přístupné silnicí s romantickým okolím podél Riviera Neretina. Zajímavosti: katedrála, kostely Confraternite a uličky v centru města.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme