• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Baia Verde ★★, Gallipoli

Itálie, Puglia, Gallipoli

Ubytování v Itálii, Gallipoli
Číslo objektu: IT6770.704.2

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 10.163,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 3x místo ke spaní, jídelní stůl a kuchyňským koutem. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Itálii, Gallipoli

Informace o domě (rezidenci)

Baia Verde 2 km od Gallipoli: Pěkná, komfortní rezidence 'Baia Verde'. Živá, slunná poloha, 400 m od moře, 400 m plaz, ve slepé ulici. Společné: zahrada (oplocená). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, možnosti nákupu. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo. Písečná pláž 'Baia Verde' 400 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Gallipoli:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Přístavní městečko s 17 000 obyvateli na krásném místě na skalnatém ostrově v zátoce Tarent, spojený mostem s moderním předměstím na pevnině. 25 km jižně od Lecce. Jezero ke koupání Lido Santa Maria al Bagno je 12 km na sever, přístupné silnicí s romantickým okolím podél Riviera Neretina. Zajímavosti: katedrála, kostely Confraternite a uličky v centru města.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme