• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Rivabella ★★, Gallipoli

Itálie, Puglia, Gallipoli

Ubytování v Itálii, Gallipoli
Číslo objektu: IT6770.701.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.279,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x místo ke spaní, jídelní stůl a kuchyňským koutem. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Malý kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Parkování. Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Itálii, Gallipoli

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, jednoduchá rezidence 'Rivabella'. 2 km od centra Gallipoli, živá, slunná poloha v obytné čtvrti, 100 m od moře, 100 m plaz. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, možnosti nákupu. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Písečná pláž 600 m oblázková pláž 100 m. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Gallipoli:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Přístavní městečko s 17 000 obyvateli na krásném místě na skalnatém ostrově v zátoce Tarent, spojený mostem s moderním předměstím na pevnině. 25 km jižně od Lecce. Jezero ke koupání Lido Santa Maria al Bagno je 12 km na sever, přístupné silnicí s romantickým okolím podél Riviera Neretina. Zajímavosti: katedrála, kostely Confraternite a uličky v centru města.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme