• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Vistamare 1 ★★★, Gallipoli

Itálie, Puglia, Gallipoli

Ubytování v Itálii, Gallipoli
Číslo objektu: IT6770.311.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.250,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový řadový dům, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Vstup na terasu. Sprcha/bidet/WC. 2x terasa krytá. Zahradní nábytek, gril. Výhled na moře. Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Gallipoli

Informace o domě (rezidenci)

Torre Suda 10 km od Gallipoli: Jednoduchá rekreační osada 'Vistamare 1'. 7 domy v rezidenci. 20 m od moře, přímý přístup na pláž. K dispozici pouze pro Vás: venkovní sprcha. V rekreačním zařízení: pračka (společné). Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 1 km, bar 1 km, skalnatá pláž 20 m. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Gallipoli:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Přístavní městečko s 17 000 obyvateli na krásném místě na skalnatém ostrově v zátoce Tarent, spojený mostem s moderním předměstím na pevnině. 25 km jižně od Lecce. Jezero ke koupání Lido Santa Maria al Bagno je 12 km na sever, přístupné silnicí s romantickým okolím podél Riviera Neretina. Zajímavosti: katedrála, kostely Confraternite a uličky v centru města.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme