• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Zen ★★, Gallipoli

Itálie, Puglia, Gallipoli

Ubytování v Itálii, Gallipoli
Číslo objektu: IT6770.310.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.257,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV. Vstup na terasu. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). WC zvlášť. Klimatizace (extra). V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko a klimatizace. Vstup na balkon. Sprcha/bidet/WC. 2x balkon, terasa krytá. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Parkování (kryté). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Gallipoli

Informace o domě (rezidenci)

Gallipoli: Komfortní, samostatný rodinný dům 'Zen'. V okrsku Baia Verde, 100 m od moře, 100 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: venkovní sprcha. Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 1 km, bar 1 km, písečná pláž 100 m. Pozor prosím: vhodné pro rodiny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Gallipoli:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Přístavní městečko s 17 000 obyvateli na krásném místě na skalnatém ostrově v zátoce Tarent, spojený mostem s moderním předměstím na pevnině. 25 km jižně od Lecce. Jezero ke koupání Lido Santa Maria al Bagno je 12 km na sever, přístupné silnicí s romantickým okolím podél Riviera Neretina. Zajímavosti: katedrála, kostely Confraternite a uličky v centru města.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme