• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Ensoli ★★, Gaiole in Chianti

Itálie, Chianti Classico, Gaiole in Chianti

Ubytování v Itálii, Gaiole in Chianti
Číslo objektu: IT5291.890.4

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.880,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'San Giovese n°4', 4-pokojový byt 105 m2, ve zvýšeném přízemí: obývací pokoj, TV-satelit. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, myčka), otevřený krb a jídelní stůl. Sprcha/WC, sprcha/bidet/WC. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Gaiole in Chianti

Informace o domě (rezidenci)

Statek Ensoli sestává ze 4 pěkných kamenných domů ze 17. století, před krátkou dobou zrestaurovaných při zachování původní architektonické charakteristiky. Vzniklo 6 bytů, které jsou obklopeny kaštanovými stromy, vinicemi a olivovníky v klidné poloze. K dispozici zákazníků je bazén s panoramatickým výhledem a pro každý byt je soukromé vnější prostředí a gril, orámované živým plotem. Ideální výchozí bod pro vycházky pro všechny milovníky přírody a ochutnávky kulinářských specialit. SAT-TV ve všech bytech. Rustikální a jednoduché zařízení. Na požádání je hostům donášen denně čerstvý chléb. Povoleno jen 1 domácí zvíře. Konečný ůklid zahrnut v ceně. Hostům je k dispozici reecepce pro všemožné dotazy. Dětské hřiště, připoj na dálnici, 10 km. Selský dům 'Ensoli'. 5 km od centra Badia a Coltibuono, 5 km od centra Montegonzi, 15 km od centra Radda in Chianti, samostatně stojící, klidná, vyvýšená poloha, 500 m od lesa. Společné: bazén (6 x 12 m, 10.05.-04.10.). Venkovní sprcha. K dispozici pouze pro Vás: zahradní nábytek, gril. V domě: pračka (společné). Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Na vyžádání (extra). Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu (4 km přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 5 km, nádraží 'Montevarchi' 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Možno zarezervovat kuchařský kurz. Prodej místních zemědělských výrobků. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Gaiole in Chianti:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 355 m n.m.
Historická obec s 2'350 obyvatel, v centru regionu, 35 km severo-východně od Siena, 60 km jižně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme