• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Panorama ★★★, Gaeta

Itálie, Lazio, Gaeta

Ubytování v Itálii, Gaeta
Číslo objektu: IT5893.60.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.957,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 90 m2, jižní orientace, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička), jídelní stůl. Vstup na terasu. 2x sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Terasa. Zahradní nábytek. Výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 1. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Gaeta

Informace o domě (rezidenci)

Malý, útulný dvougenerační dům 'Panorama', obklopen stromy. Klidná, vyvýšená poloha, 6 km od moře, 6 km plaz, v zeleni. Společné: pozemek 3 ha, bazén (10 x 5 m, 01.05.-30.09.). Zahradní nábytek, gril, parkovací místo. Obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace 3 km, bar 3 km, písečná pláž 'Sant'Agostino' 6 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 1 km. Atrakce v blízkosti: Itri 3 km, Sperlonga 12 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Gaeta:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Gaeta ve stejnojmenné zátoce na pobřežním úseku jmenovaném 'Riviera di Ulisse' s dlouhou historií. V předhůří, které je téměř zcela obklopené mořem je 'Parco Urbano di Monte Orlando'. Zbývající městská část se táhne podél středověkých silnic s velkým hradem, stavbami z římském doby, historickými kostely a mnoha plážemi. Známé letovisko s 25'000 obyvatel přímo u moře s pěkným výhledem, 90 km severo-západně od Napoli, 160 km jiho-východně od Roma. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme