• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Villa Nannini ★★★, Forte dei Marmi

Itálie, Versilia, Forte dei Marmi

Ubytování v Itálii, Forte dei Marmi
Číslo objektu: IT5169.500.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.161,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojová polovina dvojdomku 110 m2, v přízemí, komfortní a moderní zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko a klimatizace. 1x pokoj, 1x lůžko. Vstup na balkon. Koupelna/bidet/WC. K dispozici: síť proti hmyzu.
Ubytování v Itálii, Forte dei Marmi

Informace o domě (rezidenci)

Moderní dvougenerační dům 'Villa Nannini'. 1.2 km od centra Forte dei Marmi, 1.3 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada s květinami a stromy. Venkovní sprcha, zahradní nábytek. V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN], pračka. Parkovací místo u domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Forte dei Marmi:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Elegantní a mondénní letovisko mezi La Spezia a Viareggio, kolem pevností z 18.století. Vyplní všechna letní a prázdninová přání. Pěkné písečné pláže zvou ke koupání, windsurfingu a plachtění. Stinné piniové lesy zase k odpočinku a procházkám. Jezdectví, tenis, golfové hřiště (18 jamek). Nádraží 2 km. Výlety do Viareggia (karnevalové město) a měst s bohatou kulturou jako Pisa, Lucca, Florenz, Siena, Volterra, atd. Pěkné restaurace, taneční podniky a diskotéky.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme