• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě villa del Sole ★★★, Forte dei Marmi

Itálie, Versilia, Forte dei Marmi

Ubytování v Itálii, Forte dei Marmi
Číslo objektu: IT5169.430.1

Ubytování pro 9 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 38.730,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Villa del Sole', 6-pokojový dům na 2 podlažích, prostorné, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj, 2x lůžko. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Vstup na terasu. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC a klimatizace. 1x pokoj, 2x lůžko a klimatizace. 1x pokoj, 1x lůžko a klimatizace. Vstup na balkon. Koupelna/bidet/WC, vířivou vanou. Topení (extra). Velký balkon, velké zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž na pozemku. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Forte dei Marmi

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, komfortní dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'villa del Sole'. V obci 830 m od centra Forte dei Marmi, v obytné čtvrti, 1.1 km od moře, ve slepé ulici. Společné: zahradní sezení, zahradní nábytek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada trávníkem a rostlinami. Zahradní sezení, zahradní nábytek. V domě: Wireless LAN [WLAN], klimatizace, bezpečnostní zařizení, pračka, k dispozici jízdní kola (extra). Výměna povlečení 1x týdně. Pomoc v domácnosti 2x týdně (v ceně). Parkovací místo na pozemku, garáž. Pozor prosím: hlídání dětí možné (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Forte dei Marmi:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Elegantní a mondénní letovisko mezi La Spezia a Viareggio, kolem pevností z 18.století. Vyplní všechna letní a prázdninová přání. Pěkné písečné pláže zvou ke koupání, windsurfingu a plachtění. Stinné piniové lesy zase k odpočinku a procházkám. Jezdectví, tenis, golfové hřiště (18 jamek). Nádraží 2 km. Výlety do Viareggia (karnevalové město) a měst s bohatou kulturou jako Pisa, Lucca, Florenz, Siena, Volterra, atd. Pěkné restaurace, taneční podniky a diskotéky.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme