• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Rita ★★★, Forte dei Marmi

Itálie, Versilia, Forte dei Marmi

Ubytování v Itálii, Forte dei Marmi
Číslo objektu: IT5169.370.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 23.034,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Villa Rita', 5-pokojová polovina dvojdomku 135 m2 na 3 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj, 1x lůžko. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko a klimatizace. Koupelna/bidet/WC. Topení (extra). Ve 2. patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC a klimatizace. Terasa krytá. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na hory. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Itálii, Forte dei Marmi

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná, útulná vila 'Rita', z jedné strany soused. Na kraji obce, 1.4 km od centra Forte dei Marmi, klidná poloha v obytné čtvrti, 1.2 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená) s trávníkem a rostlinami. V domě: Wireless LAN [WLAN], pračka, k dispozici jízdní kola (extra). Výměna povlečení 1x týdně. Pomoc v domácnosti 2x týdně (v ceně). Parkovací místo na pozemku. Pozor prosím: hlídání dětí možné (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Forte dei Marmi:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Elegantní a mondénní letovisko mezi La Spezia a Viareggio, kolem pevností z 18.století. Vyplní všechna letní a prázdninová přání. Pěkné písečné pláže zvou ke koupání, windsurfingu a plachtění. Stinné piniové lesy zase k odpočinku a procházkám. Jezdectví, tenis, golfové hřiště (18 jamek). Nádraží 2 km. Výlety do Viareggia (karnevalové město) a měst s bohatou kulturou jako Pisa, Lucca, Florenz, Siena, Volterra, atd. Pěkné restaurace, taneční podniky a diskotéky.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme