• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Silvia ★★★, Forte dei Marmi

Itálie, Versilia, Forte dei Marmi

Ubytování v Itálii, Forte dei Marmi
Číslo objektu: IT5169.175.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 32.411,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojová vila 180 m2 na 2 podlažích, v přízemí, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, klimatizace. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV (plochá obrazovka), klimatizace. Sprcha/bidet/WC. Terasa. K dispozici: pračka, sejf, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Ubytování v Itálii, Forte dei Marmi

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, útulná vila 'Silvia' v roce 2012, obklopen stromy. 1.3 km od centra Forte dei Marmi, 570 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada 650 m2 s trávníkem a stromy. V domě: bezpečnostní zařizení. Parkovací místo u domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Forte dei Marmi:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Elegantní a mondénní letovisko mezi La Spezia a Viareggio, kolem pevností z 18.století. Vyplní všechna letní a prázdninová přání. Pěkné písečné pláže zvou ke koupání, windsurfingu a plachtění. Stinné piniové lesy zase k odpočinku a procházkám. Jezdectví, tenis, golfové hřiště (18 jamek). Nádraží 2 km. Výlety do Viareggia (karnevalové město) a měst s bohatou kulturou jako Pisa, Lucca, Florenz, Siena, Volterra, atd. Pěkné restaurace, taneční podniky a diskotéky.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme