• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Vindicio Beach ★★★, Formia

Itálie, Lazio, Formia

Ubytování v Itálii, Formia
Číslo objektu: IT5895.20.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.532,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt, částéčně zkosený, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. Malý kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled na moře. Pozor prosím: maximálně.
Ubytování v Itálii, Formia

Informace o domě (rezidenci)

Vindicio 3 km od Formia: Historický dům 'Vindicio Beach'. 400 m od centra Vindicio, 10 m od moře, 10 m plaz. Veřejné parkoviště na ulici extra. Obchod, potraviny, supermarket, restaurace, bar 400 m, písečná pláž 10 m. Atrakce v blízkosti: Roma 150 km, Napoli 90 km, Gaeta 5 km, Sperlonga 20 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Formia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

V srdci zálivu, od větru chráněná poloha, v oblasti, která je také chráněná okolními horami, leží Formia, mezi mořem a svahem a rozkládá se od pláží Vindicio na západě až k plážím Acquatreversa, Santo Janni a Gianola na východě. Formia má klíčovou pozici pro obchodní a dopravní spojení: nádraží na trase vlaku Roma-Napoli. Oblast nabízí překladove přístaviště a sportovní přístav. Existuje také lodní spojeni k ostrovům Pontine. Školy surfování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme