• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Ponzanello ★★, Formia

Itálie, Lazio, Formia

Ubytování v Itálii, Formia
Číslo objektu: IT5895.150.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 12.085,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 45 m2, v patře, jednoduché zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, 1x lůžko, 1x francouzské lůžko, 1x vysunovací lůžko, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Terasa 50 m2. Výhled do dálky na moře a na hory. K dispozici: pračka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Formia

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný vícegenerační dům 'Ponzanello', obklopen stromy a poli. Ve čtvrti Madonna della Croce, klidná, slunná poloha, 3 km od moře, 3 km plaz. Společné: zahrada. K dispozici pouze pro Vás: pozemek. Výměna povlečení 1x týdně. Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, potraviny 2 km, obchodní centrum 2 km, restaurace 3 km, nádraží 'Formia' 7 km, písečná pláž 3 km, termální bazén 25 km. Atrakce v blízkosti: Rome 160 km, Naples 90 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Objekt ref.: it5895.100.2 se nachází na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Formia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

V srdci zálivu, od větru chráněná poloha, v oblasti, která je také chráněná okolními horami, leží Formia, mezi mořem a svahem a rozkládá se od pláží Vindicio na západě až k plážím Acquatreversa, Santo Janni a Gianola na východě. Formia má klíčovou pozici pro obchodní a dopravní spojení: nádraží na trase vlaku Roma-Napoli. Oblast nabízí překladove přístaviště a sportovní přístav. Existuje také lodní spojeni k ostrovům Pontine. Školy surfování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme