• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Formula ★★★, Follonica

Itálie, Costa Etrusca, Follonica

Ubytování v Itálii, Follonica
Číslo objektu: IT5410.150.9

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.054,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový řadový dům 45 m2, v přízemí, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV. Vstup na verandu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Malá kuchyně. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Zahradní sezení 14 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování v Itálii, Follonica

Informace o domě (rezidenci)

Velké rekreační středisko 'Formula'. 3 km od centra Follonica, slunná poloha, 200 m od moře, nutno přejít silnici. Společné: pozemek (oplocený), přírodní zahrada, bazén (12 x 25 m, 04.05.-04.10.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, soukromá pláž, tenis, zahradní nábytek, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, přístup na internet, stolní tenis, prádelna. Plná penze polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 1 km, supermarket 3 km. Atrakce v blízkosti: Populonia 20 km, San Vincenzo 20 km, Castagneto Carducci 35 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Železnice v blízkosti. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Vstup na pláž v ceně.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Follonica:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 20'000 obyvatel přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 45 km severo-západně od Grosseto. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme