• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Ad vivendum ★★★, Florencie

Itálie, Florencie centrum a okolí, Florencie

Ubytování v Itálii, Florencie
Číslo objektu: IT5270.790.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.316,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích v 1. patře, starožitné a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka (140 cm), TV-satelit a klimatizace. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV, rádio a klimatizace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Vstup na balkon. Koupelna/bidet/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj, 1x lůžko a klimatizace. Otevřený průchozí pokoj, 1x lůžko a klimatizace. Plynové topení. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Toustovač.
Ubytování v Itálii, Florencie

Informace o domě (rezidenci)

Byt v 1. patře charakteristické budovy ve stylu secese, centrální poloha Florencie, pouze 10 minut pěšky od Piazza Santa Crose. Překrásné fresky rodiny Chini, ze které pocházejí nanější majitélě. Galileo Chini byl jedním z nejdůležitějších umělců italského secesního stylu. Na požáání návštěva musea secese ve Villa Pecori Giraldi v Borgo S. Lorenzo (3 km). Dům 'Ad vivendum'. 1 km od centra Firenze, 400 m od řeky. V domě: přístup na internet. Výměna povlečení 1x týdně. Veřejné kryté parkoviště 100 m, veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 200 m, supermarket 500 m, restaurace 200 m, bar 50 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Firenze S. Maria Novella' 3 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Florencie:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Úchvatné hlavní město Renacimiento je jedno z nejdůležitějších a nejvíc navštěvovaných uměleckých měst na světě s bezpočtem památek a oper. Nejslavnější najdete v Duomo s Brunelleschiho dómem, muzeum 'degli Uffize', Piazza della Signoria, Ponte Vecchio, paláce Pitti a Strozzi, chrám Santa Croce a Santa Maria Novella. Umělecké ruční práce, které se Vám nabízí zahrnují kusy vyrobené z keramiky, kůže i papíru. Proslulé, historické, rušné město s 350'000 obyvatel, v údolí), centrálni poloha, 100 km jižně od Bologna, 65 km severně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme