• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Villa Le Piazzole ★★★★, Florencie

Itálie, Florencie centrum a okolí, Florencie

Ubytování v Itálii, Florencie
Číslo objektu: IT5270.740.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 28.544,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'La Limonaia', 2-pokojový dům 55 m2, v přízemí, pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. Topení, klimatizace. Zahrada. Zahradní nábytek. Na krajinu. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Florencie

Informace o domě (rezidenci)

Antické vily 'Villa Montartino' a 'Villa Le Piazzole' pouze několik kilometrů od historického centra Florencie, v překrásné toskánské kopcovité krajině. Villa Le Piazzole, vznikla renovací sídla jedné známé florentské rodiny, sestává ze dvou budov, se 4 a 10 byty, ze kterých jsou dva v naší nabídce. Vkusné, pečované zařízení. Výměna ložního prádla a ručníků a úklid 2x týdně v ceně pronájmu. Hosté mohou zakoupit olivový olej a víno z domácí produkce. Možnost organizování akcí: především svatby s plným využitím antického amfiteatru a kaple, kde se může konat svatební obřad. Nemovistost byla vybrána a ohodnocena 'Conde Nast 2009' a 'Guida Michelin 2009'. Luxusní vila 'Villa Le Piazzole', z 16. století, renovovaný. 3 km od centra Firenze, 70 km od centra Siena, slunná poloha, 100 km od moře, v zeleni. Společné: park, zahrada, bazén (4 x 14 m, hloubka 150 cm, 05.04.-25.10.). Pergola, zahradní nábytek. V domě: recepce, snídaňová místnost, přístup na internet, sauna, whirlpool, klimatizace, prádelna (extra). Snídaně na vyžádání. Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, kavárna, autobusová zastávka 800 m, nádraží 'Firenze' 5 km. Golfové hřiště (18 jamek) 8 km. Atrakce v blízkosti: Piazzale Michelangelo 4 km, Palazzo Pitti 5 km, Impruneta 9 km, San Casciano Val di Pesa 13 km, Greve in Chianti 25 km. Vhodné pro společenské akce.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Florencie:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Úchvatné hlavní město Renacimiento je jedno z nejdůležitějších a nejvíc navštěvovaných uměleckých měst na světě s bezpočtem památek a oper. Nejslavnější najdete v Duomo s Brunelleschiho dómem, muzeum 'degli Uffize', Piazza della Signoria, Ponte Vecchio, paláce Pitti a Strozzi, chrám Santa Croce a Santa Maria Novella. Umělecké ruční práce, které se Vám nabízí zahrnují kusy vyrobené z keramiky, kůže i papíru. Proslulé, historické, rušné město s 350'000 obyvatel, v údolí), centrálni poloha, 100 km jižně od Bologna, 65 km severně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme