• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Il Colombaino ★★★★, Florencie

Itálie, Florencie centrum a okolí, Florencie

Ubytování v Itálii, Florencie
Číslo objektu: IT5270.50.1

Ubytování pro 9 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 26.295,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Il Colombaino', 5-pokojová polovina dvojdomku 140 m2 na 2 podlažích, v přízemí, komfortní, pěkné, stylové, vkusné, osobité a útulné zařízení: velký vstup. Velký salón, otevřený krb a stereo přehrávač. Vstup na lodžii. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit a klimatizace. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x lůžko, TV-satelit a klimatizace. 1x velký pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko, 1x francouzské lůžko, sprcha/bidet/WC, TV-satelit a klimatizace. Plynové topení. Nádherný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Parkování (oplocený, 3 auta). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Odhalené dřevěné trámy. Terakotové podlahy a dřevěné parkety. Americký kávovar, topinkovač. Vysokorychlostní připojení k internetu s bezdrátovým přístupem (extra). Prosím pozor: WC/bidet/sprcha v horním podlaží má malou sprchu s vaničkou.
Ubytování v Itálii, Florencie

Informace o domě (rezidenci)

Historický dvojdomek 'Il Colombaino', 2-podlažní, obklopen stromy a loukami. V obci Scandicci, mimo obec, 5 km od centra Firenze, klidná, slunná, vyvýšená poloha, v zeleni. Společné: pozemek 1'000 m2, velká, udržovaná zahrada s trávníkem, rostlinami, květinami a stromy, louka, louka k odpočinku. Dětské brouzdaliště, zahradní sezení, pergola, terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. Parkovací místo na pozemku. Obchod, potraviny, supermarket, restaurace, bar, autobusová zastávka 700 m. Golfové hřiště 1.5 km, tenis 500 m, jízdárna 800 m. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Malé fotbalové hřiště. Pro hosty k dispozici: dětský nafukovací bazén (2x4 m). Trouba na pizzu. Zahrada s osvětlením, stereo, mraznička v malé dřevěné chatce. Houpačka.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Florencie:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Úchvatné hlavní město Renacimiento je jedno z nejdůležitějších a nejvíc navštěvovaných uměleckých měst na světě s bezpočtem památek a oper. Nejslavnější najdete v Duomo s Brunelleschiho dómem, muzeum 'degli Uffize', Piazza della Signoria, Ponte Vecchio, paláce Pitti a Strozzi, chrám Santa Croce a Santa Maria Novella. Umělecké ruční práce, které se Vám nabízí zahrnují kusy vyrobené z keramiky, kůže i papíru. Proslulé, historické, rušné město s 350'000 obyvatel, v údolí), centrálni poloha, 100 km jižně od Bologna, 65 km severně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme