• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Casagrande ★★★, Figline Val d'Arno

Itálie, Florencie a okolí, Figline Val d'Arno

Ubytování v Itálii, Figline Val d'Arno
Číslo objektu: IT5256.810.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.278,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 45 m2, v přízemí, komfortní zařízení: malý obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Zahrada 50 m2. Zahradní nábytek. Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Ubytování v Itálii, Figline Val d'Arno

Informace o domě (rezidenci)

Villa Casagrande leži za zdí, která obklopuje bývalé staré středověké vesnické jádro, s dojmem být zpět v tehdejší době s překrásnou italskou zahradou. Komplex z konce 14. století, hostil populární umělce a osobnosti, jako papeže Papa Leone X, Carlo VII di Borbone, Carlo V (španělský král) a prince Umberto di Savoia na svatební cestě. V zařizení je hotel (60 pokojů) a byty ve vedlejších budovách, dva z nich jsou v naší nabídce. Hostům jsou k dispozuici všechny vnitřní i vnější prostory hotelu. V létě mohou hosté vychutnat toskánské speciality v křížové cestě venku, v zimě v bývalém sále zbraní. Možnost zarezervovat: účast na kurzech vaření a keramiky, stejně jako ochutnávku vína a ostatních typických výrobků. Na přání cyklovýlety. Wellness-centrum s tureckou lázní, saunou, posilováním a masážemi tlakovými tryskami (extra). Vila 'Casagrande'. V centru obce Figline Valdarno 25 km od centra Firenze, 40 km od centra Arezzo, 60 km od centra Siena, klidná poloha. Společné: park (oplocený), zahrada, bazén (6 x 13 m, hloubka 160 cm, 03.05.-27.09.). Zahradní nábytek. V domě: restaurace, snídaňová místnost, sauna, fitness, whirlpool (vše extra), ústřední topení, klimatizace, pračka (společné). Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod, potraviny 100 m, autobusová zastávka 800 m, nádraží 'Figline Valdarno' 500 m. Tenis 1 km, jízdárna 2 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Figline Val d'Arno:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 120 m n.m.
Historická, rušná obec s 16'000 obyvatel, v údolí, na úpatí hory hory, dopravně výhodná poloha, 35 km jiho-východně od Firenze, 43 km severo-západně od Arezzo. Veškeré služby v místě. V okolí je několik obchodů s prodejem ze skladu, kde jsou některé výrobky cenově zvýhodněné.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme