• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Leo ★★★★, Figline Val d'Arno

Itálie, Florencie a okolí, Figline Val d'Arno

Ubytování v Itálii, Figline Val d'Arno
Číslo objektu: IT5256.600.7

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.676,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Apt. N. 9', 2-pokojový dům 45 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka). Sprcha/bidet/WC. Zahrada 100 m2. Zahradní nábytek.
Ubytování v Itálii, Figline Val d'Arno

Informace o domě (rezidenci)

,Usedlost na svahu s panoramatickou polohou v oblasti Chianti Fiorentino. Pochází ze středověké věže, kolem které se v průběhu staletí seskupily budovy, mezi nimi panský dům z 18. století. Domy byly nově zrenovovány a rozděleny do bytů s pečlivostí a zařízeny zvláštními jednotlivými kusy. V bezprostředním okolí s olivovými háji a lesy, zvoucími k vycházkám. Na statku se vyrábí velice kvalitní za studena lisovaný olivový olej a med (prodej v místě). Mimoto na statku chovají drobná zvířata a prasata typické místní rasy 'Cinta Senese'. Rezidence 'Leo', renovovaný v roce 2005. 5 km od centra Figline Valdarno, 30 km od centra Firenze, 40 km od centra Siena. Společné: pozemek s stromy, bazén (7 x 17 m, hloubka 140 cm, 24.05.-20.09.). Dětské brouzdaliště, zahradní nábytek. V domě: ústřední topení, klimatizace, pračka (extra). Příjezd (1 km přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, supermarket 5 km, restaurace 4 km, nádraží 'Figline Valdarno' 5 km. Golfové hřiště 20 km, tenisová hala 7 km, jízdárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Greve in Chianti 14 km, Outelet The Mall 15 km, Panzano 20 km, Radda in Chianti 22 km, Gaiole in Chianti 30 km, Arezzo 40 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Prodej místních zemědělských výrobků. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Figline Val d'Arno:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 120 m n.m.
Historická, rušná obec s 16'000 obyvatel, v údolí, na úpatí hory hory, dopravně výhodná poloha, 35 km jiho-východně od Firenze, 43 km severo-západně od Arezzo. Veškeré služby v místě. V okolí je několik obchodů s prodejem ze skladu, kde jsou některé výrobky cenově zvýhodněné.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme