• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Bacot ★★★★, Eolie/Lipari

Itálie, Sicílie, Eolie/Lipari

Ubytování v Itálii, Eolie/Lipari
Číslo objektu: IT9905.115.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 28.680,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 350 m2 na 2 podlažích, prostorné, starožitné a vkusné zařízení: 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/bidet/WC a větrák. V horním patře: velký obývací pokoj, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a CD. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/bidet/WC a větrák. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička), jídelní stůl. Malá terasa, velká terasa, malé zahradní sezení. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka.
Ubytování v Itálii, Eolie/Lipari

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní dům 'Bacot', z jedné strany soused. V centru obce Canneto, slunná poloha, 10 m od moře, nutno přejít silnici. K dispozici pouze pro Vás: venkovní sprcha. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny 50 m, supermarket 20 m, restaurace 100 m, písečná pláž 'Canneto' 10 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Eolie/Lipari:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

30 - 80 km pred severnim pobrezim Sicilie jsou Liparske ostrovy. Lipari je nejvetsi a nejurodnejsi ostrov s 10.000 obyvateli, z nichz skoro polovina bydli v hlavnim meste. Denni spojeni lodi z Milazzo a Messiny, stejne jako nekolikrat tydne z Neapole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme