• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Morcone ★★, Elba Capoliveri

Itálie, Elba, Elba Capoliveri

Ubytování v Itálii, Elba Capoliveri
Číslo objektu: IT8400.850.4

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.643,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Bilo Punta Morcone', 2-pokojový byt 40 m2, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj, 2x místo ke spaní a jídelní stůl. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout. Sprcha/bidet/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: dětská postýlka do 3 let (extra). Parkování č. 1.
Ubytování v Itálii, Elba Capoliveri

Informace o domě (rezidenci)

Capoliveri: komplex na kopci s krásným pamoramatickým výhledem na Baia di Morcone. Na pláž se dostanete po 200 m dlouhé cestě se schody (písečná pláž s možností plachtění a surfování). Malý supermarket 200 m, jiné obchody v Capoliveri 3 km. Tenis 500 m. Bar a plážová restaurace náleží ke komplexu. Parkování. Rekreační osada 'Morcone', obklopen stromy. 5 byty v domě. 3 km od centra Capoliveri, 100 m od moře, 100 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: zahrada. Zahradní nábytek, parkovací místo u domu. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Elba Capoliveri:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Capoliveri je tradiční rekreační místo na západním pobřeží zálivu Stella, v jižní části ostrova. Na malebné poloze, kde se začíná s hornictvím. Díky mnoha plážím a zátokám je to nejnavštěvovanější rekreační místo chráněné oblasti toskánských Archipel. Obchody, bary a restaurace. Bezpočet turistických cest vede do vnitrozemí ostrova.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme