• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Capoliveri ★★★, Elba Capoliveri

Itálie, Elba, Elba Capoliveri

Ubytování v Itálii, Elba Capoliveri
Číslo objektu: IT8400.200.4

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 32.207,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 75 m2 na 2 podlažích: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kuchyňským koutem. 3x pokoj, v kazdem pokoji, 2x místo ke spaní. 2x sprcha/bidet/WC. Terasa. K dispozici: telefon.
Ubytování v Itálii, Elba Capoliveri

Informace o domě (rezidenci)

Velký statek 'Capoliveri', obklopen vinicemi. 50 byty v domě. 9 km od centra Capoliveri, 15 km od centra PortoAzzurro, klidná, slunná poloha, 3 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek 450 ha, zahrada, bazén (22 x 11 m, hloubka 150 cm, 09.05.-14.10.). Dětské brouzdaliště, soukromá pláž, tenis, osvětlený, volleyball, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar s TV, Wireless LAN [WLAN], masáže (extra), stolní tenis, kiosek, prádelna (extra), půjčovna jízdních kol. Snídaně na vyžádání. Příjezd (9 km přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Restaurace 50 m, písečná pláž 3 km, skalnatá pláž 3 km, potápěčské centrum 3 km. Golfové hřiště (9 jamek) 15 km, jízdárna 100 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Prodej místních zemědělských výrobků. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Elba Capoliveri:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Capoliveri je tradiční rekreační místo na západním pobřeží zálivu Stella, v jižní části ostrova. Na malebné poloze, kde se začíná s hornictvím. Díky mnoha plážím a zátokám je to nejnavštěvovanější rekreační místo chráněné oblasti toskánských Archipel. Obchody, bary a restaurace. Bezpočet turistických cest vede do vnitrozemí ostrova.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme