• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě La Biquette ★★★★★, Cortona

Itálie, Cortona Trasimeno, Cortona

Ubytování v Itálii, Cortona
Číslo objektu: IT5497.931.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 43.389,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'I Mandarini', 7-pokojová vila 200 m2 na 2 podlažích v 1. patře, vkusné zařízení se dřevem: obývací pokoj, otevřený krb, TV-satelit, rádio a DVD. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC. Otevřená jídelna. Mezipatro. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Sprcha/WC. V horním patře: malý obývací pokoj. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x velký pokoj s dvoulůžkem se Šatna. Koupelna/bidet/WC, dvojumyvadlo. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů.
Ubytování v Itálii, Cortona

Informace o domě (rezidenci)

Typická kamenná pečlivě zrestaurovaná vesnická vila uprostřed zelené umbrijské krajiny, 650 m n.m., pouze několik kilometrů od Toskánska. Jezero Trasimeno 20 km. Hostům je k dispozici velká veranda, vybavená lodžie a vestavěný kamenný gril. Okolí bazénu opatřené židlemi a lehátky se sprchou a šatnou. Vila je velice pohodlně a komfortně zařízená. Na přání možnost pronajmout osušky (Euro 3,5 /osoba). Velmi stará vila 'La Biquette', rok výstavby 1700. 25 km od centra Cortona, 25 km od centra Lago Trasimeno, klidná poloha na kopci. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 3'000 m2 s trávníkem a stromy, bazén (6 x 12 m, hloubka 80 - 250 cm, 17.05.-27.09.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, ohniště, dětské hřiště. V domě: přístup na internet. Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, nádraží 'Terontola' 25 km. Jízdárna 12 km. Atrakce v blízkosti: Cortona 25 km. Známá jezera v okolí: Trasimeno Lake 25 m. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Cortona:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 490 m n.m.
Cortona, překrádná poloha s vyhlídkou nad údolím Chiana. Cortona bývala hlavním místem Etrusků (vykopávky, museum). Známá, historická obec s 22'000 obyvatel, na východě regionu 12 km od jezera, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 30 km jižně od Arezzo, 75 km východně od Siena, 115 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme