• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě VILLA CEDRO, Cortona

Itálie, Cortona Trasimeno, Cortona

Ubytování v Itálii, Cortona
Číslo objektu: IT5497.673.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 67.553,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojov dům (samostatný), pro 8 osob, 250 m2, komfortní a útulné zařízení. Obývací pokoj s Místní TV stanice, kabelová TV, otevřený krb, jídelní stůl a jídelní kout. Kouření zakázáno. 4x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, trouba, jídelní stůl, jídelní kout, myčka, lednicí a mraznička. Koupelna/sprcha/WC. Zahradní sezení, zahradní nábytek. Další zařízení: telefon, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Ubytování v Itálii, Cortona

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, komfortní, stylová vilový dům 'VILLA CEDRO', obklopen stromy a poli. Zařízení domu: ústřední topení, klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: mimo obec Cortona, klidná poloha v zeleni, na kopci, u jezera. Výhled z domu do údolí a na krajinu. Okolí domu: park (k dispozici pouze pro Vás), zahrada (k dispozici pouze pro Vás), louka k odpočinku (k dispozici pouze pro Vás), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 13 m x šířka 6 m, otevřeno od 01.05. do 01 .10.), dětské hřiště (k dispozici pouze pro Vás), tenis (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás), ohniště (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 3 km, supermarket 3 km, termální bazén 20 km, sportovní centrum 3 km, golfové hřiště 15 km, tenisová hala 3 km, jízdárna 3 km, autobusová zastávka 3 km, Metro 3 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Cortona:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 490 m n.m.
Cortona, překrádná poloha s vyhlídkou nad údolím Chiana. Cortona bývala hlavním místem Etrusků (vykopávky, museum). Známá, historická obec s 22'000 obyvatel, na východě regionu 12 km od jezera, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 30 km jižně od Arezzo, 75 km východně od Siena, 115 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme