• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Casa Bella Vista, Cortona

Itálie, Cortona Trasimeno, Cortona

Ubytování v Itálii, Cortona
Číslo objektu: IT5497.663.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.621,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojov dům pro 4 osob, 150 m2, komfortní a stylové zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, otevřený krb, jídelní stůl a jídelní kout. Kouření povoleno. 2x postele a 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, trouba, myčka, lednicí a mraznička. Sprcha/WC. Zahradní sezení, zahradní nábytek, 6 lehátka. Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Ubytování v Itálii, Cortona

Informace o domě (rezidenci)

Útulná, stylová vilový dům 'Casa Bella Vista', obklopen stromy. Zařízení domu: ústřední topení, klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. V zimě nutné sněhové řetězy. Více informací od poskytovatele: Casa Bella Vista is a gracious little property with an amazing view over the Valdichiana and Lake Trasimeno on a mountaintop about five miles from the stunning Etruscan town of Cortona. Comfortably furnished, with wood beams and terracotta floors in the classic Tuscan. The garden and outside area are cosy and furnished and you can enjoy barbecues outdoors with your friends and family. A marvellous peaceful getaway. Poloha: nad Cortona, klidná, vyvýšená poloha v zeleni, ve svahu. Výhled z domu na jezero a na hory. Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás), zahrada (k dispozici pouze pro Vás), louka k odpočinku (k dispozici pouze pro Vás), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 8 m x šířka 4 m, otevřeno od 01.05. do 30 .09.), dětské hřiště (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 500 m, potraviny 500 m, supermarket 12 km, restaurace 500 m, tenis 9 km, tenisová hala 9 km, jízdárna 9 km, dětské hřiště, 9 km. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 100 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Cortona:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 490 m n.m.
Cortona, překrádná poloha s vyhlídkou nad údolím Chiana. Cortona bývala hlavním místem Etrusků (vykopávky, museum). Známá, historická obec s 22'000 obyvatel, na východě regionu 12 km od jezera, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 30 km jižně od Arezzo, 75 km východně od Siena, 115 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme