• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Il Podere ★★★, Collevecchio

Itálie, Lazio, Collevecchio

Ubytování v Itálii, Collevecchio
Číslo objektu: IT5613.808.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 26.451,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 115 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 3x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). 3x sprcha/bidet/WC. Panoramatický výhled. K dispozici: pračka. Soukromá přírodní zahrada se zahradním nábytkem, 500 m2.
Ubytování v Itálii, Collevecchio

Informace o domě (rezidenci)

Statek v krásné kopcovité krajině, na okraji Colleveccio, ve 400 m n.m., cca 50 km Říma (30 min. vlakem nebo autem), na 10 ha pozemku. Statek, kompletně renovovaný, sestává z hlavní budovy se 2 rekreačními byty, letního bytu majitele a vedlejší budovy s dalšími 2 rekreačními byty. Všechny jsou starostlivě vybavené s vlastními vchody a venkovním prostředím. Dva samostatné domy na pozemku: 'Il Melograno', panoramatická poloha nad bazénem se soukromou zařízenou terasou (33 m2) a 'La Querce', částečně stranou, cca 30 m od bazénu, na 300 m2 velké přírodní zahrad, oplocené vysokokmennými stromy a olivovými háji. Pěkný, stylový komfortní statek 'Il Podere', obklopen stromy. Společné: bazén (6 x 14 m, 31.05.-26.09.). Sprcha/WC u bazénu, venkovní sprcha, zahradní nábytek, parkovací místo na pozemku. Supermarket, restaurace 50 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Collevecchio' 4 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Collevecchio:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Collevencchio je malá vesnička 60 km od Říma pocházející z roku 1253. Venkovské sídlo ze stejného období bývalo kdysi daňovým úřadem a od roku 1368 je domovem rodiny Orsini. Za vidění stojí: Farfa a opatství San Salvatore, jeskyně San Michele, dům barona Orsini - Naro, palác Camuccini a ruiny venkovského sídla Roccebaldesca.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme