• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Le Beringhe ★★★, Colle Val d'Elsa

Itálie, Chianti, Colle Val d'Elsa

Ubytování v Itálii, Colle Val d'Elsa
Číslo objektu: IT5254.875.10

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.422,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Limonaia', 3-pokojový byt 90 m2, v přízemí, úplně renovovaný: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x francouzské lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). 2x sprcha/bidet/WC. Zahrada. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Colle Val d'Elsa

Informace o domě (rezidenci)

Bývalý, před krátkou dobou renovovaný, zcela oplocený statek z přírodního kamene ve velkém zemědělském podniku. Siena 30 km, Florencie, srdce Chianti, 60 km. V hlavní budově vznikly nové byty, při jejichž renovaci zůstaly zachovány detajly původních architektonických prvků, jako dřevěné trámoví a terakota podlahy z Toskánska. Hosté mohou podnikat výlety pěšky, nebo na kole, na březích obou velkých jezer lovit ryby, nebo relaxovat ve velkém zahradním pavilonu na pozemku. Pobytová místnost pro degustace (malá večeře Euro 20,-./osoba), omezené stravování, max pro 50 osob. Prodej vlastních výrobků jako olivový olej, Chianti-víno Colli Senesi, salámy a sýry. Starý, komfortní selský dům 'Le Beringhe', z 18. století, renovovaný, obklopen stromy a poli. 9 km od centra Colle Val d'Elsa, 3 km od centra Casole d'Elsa, 20 km od centra San Gimignano, klidná poloha ve svahu, v zeleni. Společné: pozemek, bazén (7 x 15 m, hloubka 120 - 160 cm, 08.05.-02.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, gril. V rekreačním zařízení: recepce, snídaňová místnost, ústřední topení, pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě (01.11.-30.04.). Úklid na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 9 km, restaurace 3 km, nádraží 'Poggibonsi' 20 km. Tenis 15 km, jízdárna 15 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Colle Val d'Elsa:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 220 m n.m.
Colle Val d'Elsa sestává ze starého jádra obce na svahu, Colle Alta, stejně jako z v údolí ležící převážně moderní části s řemeslem. Městečko je známé výrobou krystalů jednak v továrnách, ale také v rukodílnách. Velice dobře centrálně položené, na okraji oblasti Chianti, ideální pro výlety v Toskánsku. Historická obec s 20'000 obyvatel, v centru regionu), ve svahu, dopravně výhodná poloha, 25 km severo-západně od Siena, 50 km jiho-západně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme