• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Moiano 2 ★★★★, Città della Pieve

Itálie, Umbrie, Città della Pieve

Ubytování v Itálii, Città della Pieve
Číslo objektu: IT5520.301.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.867,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům na 2 podlažích, v přízemí, pěkné a vkusné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC. 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/bidet/WC. V horním patře: obývací pokoj, 1x pohovka, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Topení (extra), klimatizace (extra). Velká terasa, zahradní sezení kryté. Zahradní nábytek, lehátka, místo k posezení. Pěkný výhled do údolí. K dispozici: telefon, sejf, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený) u domu. Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Ubytování v Itálii, Città della Pieve

Informace o domě (rezidenci)

Chalupa 'Moiano 2', renovovaný, obklopen stromy a loukami. 6 byty v domě. 8 km od centra Città della Pieve, 15 km od centra Castiglione del Lago, 40 km od centra Perugia, klidná, vyvýšená poloha. Společné: park 7'000 m2, rostlinami a stromy, pěkná zahrada k relaxaci, bazén (14 x 7 m, 01.05.-30.09.) s čištěním pomocí elektrolýzy soli. Venkovní sprcha, ping-pong, basketbalový koš, volleyball, zahradní nábytek, gril, ohniště, dětské hřiště. V domě: ústřední topení, pračka (společné), Cena za topení se platí na místě (01.11.-31.03.). 1 km dlouhý, příjezd (přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 3 km, obchodní centrum 3 km, nádraží 'Chiusi' 7 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Città della Pieve:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá venkovská obec, panoramatická poloha, nedaleko hranice s Toskánskem. Ideální výchozí bod pro výlety (2 km od dálničního výjezdu Florencie - Řím). Pozůstatky dřívějších městských hradeb a malý kostel z neoklasicské doby zůstaly zachovány. Monteleone a Orvieto, 7 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme