• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Moiano 1 ★★★★, Città della Pieve

Itálie, Umbrie, Città della Pieve

Ubytování v Itálii, Città della Pieve
Číslo objektu: IT5520.300.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.867,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová polovina dvojdomku na 2 podlažích, v přízemí, renovovaná, velmi pěkné a vkusné zařízení: velký obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Kuchyně (6 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko. Vstup na terasu. 2x sprcha/bidet/WC. Topení (extra), klimatizace (extra). Velká terasa. Zahradní nábytek, místo k posezení. Panoramatický výhled. K dispozici: pračka, telefon, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Tato nemovitost je s výhledem na bazén.
Ubytování v Itálii, Città della Pieve

Informace o domě (rezidenci)

Velmi pěkný dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Moiano 1', renovovaný, obklopen stromy. 8 byty v domě. Osada Moiano 7 km od centra Città della Pieve, 21 km od centra Montepulciano, 30 km od centra Cortona, slunná poloha na kopci. Společné: udržovaná zahrada s trávníkem, louka k odpočinku, dvůr, bazén (16 x 8 m, 01.05.-28.09.) s čištěním pomocí elektrolýzy soli. WC u bazénu, venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: Wireless LAN [WLAN], sauna (extra), stolní tenis, odkládací místnost na kola, Cena za topení se platí na místě, vytápění pouze od 01.11. do 31.03., k dispozici jízdní kola (extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, nádraží 'Chiusi' 6 km. Známá jezera v okolí: Trasimeno 12 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Città della Pieve:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá venkovská obec, panoramatická poloha, nedaleko hranice s Toskánskem. Ideální výchozí bod pro výlety (2 km od dálničního výjezdu Florencie - Řím). Pozůstatky dřívějších městských hradeb a malý kostel z neoklasicské doby zůstaly zachovány. Monteleone a Orvieto, 7 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme