• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Enrica ★★, Chiàvari

Itálie, Ligurie Riviera Levante & Cinque Terre, Chiàvari

Ubytování v Itálii, Chiàvari
Číslo objektu: IT5070.150.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.331,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 90 m2 v 1. patře, jednoduché zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, TV a stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Koupelna/WC, sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. Topení (extra). Balkon 10 m2. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Ubytování v Itálii, Chiàvari

Informace o domě (rezidenci)

Jednoduchý bytový dům 'Enrica'. V centru obce Chiavari, 400 m od moře, 200 m od řeky. V domě: výtah. Parkovací místo na pozemku. Obchod, potraviny, bar 50 m, nádraží 'Chiavari' 1 km, kamenitá pláž 500 m, krytý bazén 1 km. Pozor prosím: železnice 50 m od domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Chiàvari:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rekreační místo s turistickým přístavem a historickým, starým městem, 35 km východně od Genova. Nádraží. Pobřežní promenády. Výlety do pobřežních středisek Sestri Levante a Portofino, nebo do vnitrozemí do Fontanabuona Valley a Aveto Valley. Kino, restaurace, tanec/diskotéky. Jezdectví, tenis, bazén, lido, vodní lyžování, windsurfing, plachtění, rybaření. Malé, vhodné pro rodinou rekreaci město přímo u moře. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme