• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Bontempo ★★, Chiàvari

Itálie, Ligurie Riviera Levante & Cinque Terre, Chiàvari

Ubytování v Itálii, Chiàvari
Číslo objektu: IT5070.100.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.541,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 49 m2, v přízemí, jednoduché zařízení: obývací pokoj. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, mraznička). Vstup na terasu. Koupelna/bidet/WC. Topení (extra). Terasa 7 m2, krytá. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. Garáž, výška 200 cm, šířka 245 cm. Pozor prosím: soukromý vstup.
Ubytování v Itálii, Chiàvari

Informace o domě (rezidenci)

Dvougenerační dům 'Bontempo'. 2 km od centra Chiavari, slunná, vyvýšená poloha, 2 km od moře, na ulici. V domě: ústřední topení. Cesta se schodištěm (4 schodů) k domu. Veřejné parkoviště 100 m na ulici. Obchod 2 km, autobusová zastávka 10 m, nádraží 'Chiavari' 2 km, písečná pláž 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí ve stejném domě. Dálnice 500 m od domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Chiàvari:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rekreační místo s turistickým přístavem a historickým, starým městem, 35 km východně od Genova. Nádraží. Pobřežní promenády. Výlety do pobřežních středisek Sestri Levante a Portofino, nebo do vnitrozemí do Fontanabuona Valley a Aveto Valley. Kino, restaurace, tanec/diskotéky. Jezdectví, tenis, bazén, lido, vodní lyžování, windsurfing, plachtění, rybaření. Malé, vhodné pro rodinou rekreaci město přímo u moře. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme