• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Belvedere ★★, Chiàvari

Itálie, Ligurie Riviera Levante & Cinque Terre, Chiàvari

Ubytování v Itálii, Chiàvari
Číslo objektu: IT5070.1.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.909,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích, velmi jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna. Malá kuchyně (trouba, mraznička). V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 3x lůžko. Vstup na terasu. Sedací vana/bidet/WC. Topení (extra). Terasa 25 m2. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře a na město. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování v Itálii, Chiàvari

Informace o domě (rezidenci)

Rodinný dům 'Belvedere'. 3 km od centra Chiavari, klidná, slunná poloha ve svahu, 3 km od moře, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 150 m2 (oplocená). Zahradní nábytek. Příjezd vede až k objektu (200 m přírodní cesta). 100 m pěšina k domu. Parkovací místo, 100 m. Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Chiavari' 3 km, písečná pláž 3 km, krytý bazén 3 km. Tenis 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Z parkoviště k domu pěšina cca 100 m, částečně s cementovými dlaždicemi. Topení je v ceně pronájmu (listopad aż březen).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Chiàvari:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rekreační místo s turistickým přístavem a historickým, starým městem, 35 km východně od Genova. Nádraží. Pobřežní promenády. Výlety do pobřežních středisek Sestri Levante a Portofino, nebo do vnitrozemí do Fontanabuona Valley a Aveto Valley. Kino, restaurace, tanec/diskotéky. Jezdectví, tenis, bazén, lido, vodní lyžování, windsurfing, plachtění, rybaření. Malé, vhodné pro rodinou rekreaci město přímo u moře. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme