• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Il Pulito ★★★, Cetona

Itálie, Siena, Cetona

Ubytování v Itálii, Cetona
Číslo objektu: IT5309.600.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.833,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'N° 2', 3-pokojový byt 70 m2 v 1. patře, stylové a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC.
Ubytování v Itálii, Cetona

Informace o domě (rezidenci)

Il Pulito je typický toskánský statek, jehož horní podlaží bylo přestavěno na dva rekreační byty s vlastními vchody a vlastním vnějším prostředím. Původní krby, stropy s dřevěným trámovím a malé výklenky dobře doplňují typický rustikální styl Toskánska. Ideální výchozí bod pro zajímavé výlety na př. do Cetona, Chiusi (8 km, museum Etrusků), nebo k jezeru Lago Transimeno (30 km) chalupa 'Il Pulito'. 8 km od centra Cetona, Chiusi, 55 km od centra Orvieto, 90 km od centra Siena, Perugia, klidná, slunná, vyvýšená poloha. Společné: přírodní zahrada. Gril. V domě: ústřední topení, pračka (společné, extra). Příjezd (2 km přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 5 km, supermarket 8 km, restaurace 8 km, nádraží 'Chiusi' 10 km, termální bazén 10 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Oba byty se spojovacími dveřmi a mohou být proto pronajímány společně.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Cetona:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 380 m n.m.
Na svazích stejnojmenne´ hory. Cetona s typickými vlastnostmi středověké obce s pravoúhlými uličkami, ktere se spirálovite@ vinou a vedou k Roocca (skály) nahoru. 'La Collegiata' je působivý kostel ze 13. století se známými malbami, jeden z kostelů, které se připisují Pinturicchio. Historická, klidná vesnice s 2'850 obyvatel, na východě regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 70 km jižně od Arezzo, 85 km jiho-východně od Siena. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 16 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme