• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Podere Agnese ★★★, Celle sul Rigo

Itálie, Siena, Celle sul Rigo

Ubytování v Itálii, Celle sul Rigo
Číslo objektu: IT5380.865.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 34.857,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 160 m2 na 2 podlažích, v přízemí: salón s panoramatickým oknem. Obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: (točité schody) 2x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Obývací pokoj s panoramatickým oknem, TV-satelit a stereo přehrávač. Sprcha/bidet/WC. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Horní patro je přístupné také zvenčí.
Ubytování v Itálii, Celle sul Rigo

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační zařízení 'Agnese', v hraniční oblasti provincie Siena a Viterbo, mezi mírnými kopcovitými hřebeny, které ukrývají mnohá tajemnství Etrusků a blízko termálních lázní jako: Chianciano, Saturnia a Bagni S.Filippo. Klidná poloha, ale přesto nedaleko panoramatické silnice 'Via Cassia', odkud jsou snadno dosažitelná známá umělecko historická města, jako Pienza 30 km, Siena 80 km,Florencie a Řím cca 130 km, Orvieto 20 km. Etruské obce: Sovana-Sorana-Pitigliano 25 km. V oblasti se nachází mnoho typických malých obcí, kde můžete získat místní typické potraviny a kde se nabízí zdravá toskánská kuchyně. Blízko leží i známé termální prameny v San Casciano dei Bagni (12 km) a jezero 'Lago di Bolsano' (15 km). Recepce pro rekreační dům je v hostinci 'Vecchio Forno', přímo na protější straně silnice vedoucí k 'Podere Agnese'. Dům 'Podere Agnese', renovovaný. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 1'500 m2 (oplocená), bazén (6 x 12 m, 03.05.-27.09.). Gril. V domě: ústřední topení, klimatizace, Cena za topení se platí na místě (01.11.-31.03.). Parkovací místo. Obchod 5 km, autobusová zastávka 100 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Celle sul Rigo:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 580 m n.m.
Klidná osada s 500 obyvatel, na jihovýchodě regionu, na vyvýšeném místě, na samotě, idilická poloha, 90 km jiho-východně od Siena. Veškeré služby, San Casciano Bagni, 4 km. V obci: bar, termální koupaliště, léčebné kúry, 4 km. Další možnosti nákupu, 15 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme